Ankara Elektronik Sigara | E-sigara BOX

Ankara Elektronik Sigara

Elektronik sigara cihazı atomizer başlığı, ağızlık, pil, likit dolum yeri gibi bölümlerden oluşmaktadır. Farklı atomizer ve pil özellikleri olan son teknoloji elektronik sigara cihazı modelleri bulunmaktadır. Farklı boyutlarda ve görsel olarak da farklı yapılarda elektronik sigara cihazları bulunmaktadır. Elektronik sigara cihaz seçimi yapılırken likit dolum kapasitesi, pil ömrü, likit doldurma yeri gibi özelliklere dikkat etmek gerekir.

E Sigara Likit Seçimi Nasıl Yapılır?

E sigara likit seçerken her şeyden önce orijinal olması çok önemlidir. Bandrollü ve kilitli kapak ürünler tercih edilmelidir. Bir diğer noktada nikotin dozajıdır. Şişelerin üzerinde Mg ifadesi nikotin dozajını göstermektedir. Kişilerin ihtiyacına göre nikotin yoğunluğunu seçmesi gerekir. Ankara elektronik sigara ürünlerini sitemizde bulabilir uygun fiyata satın alabilirsiniz.

 E sigara likit çeşitleri farklı yoğunluklarda ve aromalarda sunulmaktadır.  Nikotin yoğunluğu başlarda daha fazla seçilerek giderek azaltılabilir. E sigara likit seçiminizi yaparken orijinal marka olmasına özen göstermelisiniz. Orijinal kaliteli e sigara likit fiyatları da oldukça uygun olmaktadır. Daha uygun fiyatlı e sigara likitlerin sahte olma ihtimali yüksektir.