Bursa Elektronik Sigara | E-sigara BOX

Bursa Elektronik Sigara

Elektronik sigara sağlıklı şekilde sigarayı bırakmak için kullanılır. Sağlıklı kullanım için elektronik sigara hakkında detaylı bilgi edinmek gerekir. Orijinal e-sigara likit markaları Joytech, Kangertech gibi markalar güvenle tercih edilebilir bir markalardır.  E-sigara likit seçerken elektronik sigara nikotin dozajına dikkat ederek size uygun olan yoğunluğu seçebilirsiniz. Ml şişedeki sıvı miktarını gösterir. Mg şişedeki nikotin yoğunluğunu gösterir.

E Sigara Likit Neye Göre Seçilir?

E sigara likitlerin içindeki sıvının ölçüsünü belirten ibare ML’dir. E sigara likitler 10ML, 15ML, 20ML, 30 ML gibi ölçülerde satışa sunulmaktadır. E sigara likit seçenekleri arasından aromalara dikkat edilirken yoğunluğa da dikkat etmek gerekir.ML kişinin kendi kullanım seviyesine göre tercih edeceği bir seviyedir. Kişinin tüketimine göre ML farklılık gösterecektir. E sigara likit ML ölçüsü tüketim miktarına göre seçilir.

E sigara likitlerin üzerindeki MG ibaresi şişenin içindeki nikotin dozajının oranını göstermektedir. 0, 6, 9 , 18, 24 gibi farklı MG Oranlarında satışa sunulan ürünler bulunmaktadır. Kişilerin kendi seviyelerine göre MG oranını seçmeleri gerekir.Bursa elektronik sigara ürünlerinde aradığınız nikotin miktarında ürünleri sitemizde bulabilirsiniz.