Elektronik Sigara | E-sigara BOX

Elektronik Sigara

Günümüzde sigara alışkanlığından kurtulmak isteyenler için en popüler yöntem elektronik sigara kullanma yöntemidir. Elektronik sigara gliserin, gıda aroması ve istenirse nikotin karışımından oluşan likidin buharlaşması yolu ile sigara deneyimi yaşamanızı sağlar. Sigarada bulunan zararlı maddeleri içermeyen elektronik sigara ile sigarayı bırakmak mümkün olmaktadır.”

Elektronik sigara tüm dünyada farklı markaların ürünleri olarak piyasada bulunmaktadır. Elektronik sigara kullanımı sigara deneyimi yaşatır ve sigara gibi kötü etkiler bırakmaz. Elektronik sigara çeşitleri oldukça fazladır. Elektronik sigara farklı boyut, renk ve özelliklerde ürünler olarak satışa sunulmaktadır. Elektronik sigara e sigara likit ile kullanılmaktadır. E-sigara likitler değişik aromalarda ve yoğunluklarda olmaktadır.

Elektronik Sigara Çeşitleri

Elektronik sigara markalarının günümüzde birçok farklı elektronik sigara çeşidi bulunmaktadır. Tüm dünyada önde gelen elektronik sigara markaları arasında Joyetech, Kangertech, Natura, Ovale gibi markalar bulunmaktadır. Bu markaların elektronik sigara çeşitleri yeni teknoloji fonksiyonel özelliklerle üretilmektedir. Hem görüntü olarak çok şık görünen hem de işlevsel olarak farklı özelliklere sahip elektronik sigara modelleri bulunmaktadır.